Konferencja Wyspa Młodości 2021 jest okazją dla młodych ludzi, którzy chcą podzielić się efektami swoich badań prowadzonych podczas seminariów licencjackich i magisterskich bądź w szkołach doktorskich. Wydarzenie odbędzie się 11-12 maja w ramach XII Festiwalu Literatury i Teatru Between.Pomiędzy.

Udział w konferencji umożliwi dyskusję na różne tematy związane z doświadczeniami badawczymi, a także będzie okazją spotkania się z bardziej doświadczonymi naukowcami z kraju i z zagranicy.

Wydarzenie odbędzie się online. Czas prezentacji uczestników konferencji wynosi 10 min. Opłata konferencyjna to 50 zł. Organizatorami konferencji są: Koło ZIA Projektor, Koło Naukowe „Pomorania” oraz Koło Naukowe Zarządzania Instytucjami Artystycznymi. Opiekę merytoryczną nad konferencją sprawują dr Katarzyna Kręglewska (UG) i dr hab. Tomasz Wiśniewski, prof. UG.

Więcej informacji na temat konferencji i procedury zgłoszeń znajdziecie tutaj

fot. Betweeen. Pomiędzy