Rusza XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Jak co roku studenci z całej Polski będą mieli okazję zaprezentować swoje prace przed komisją.

Konkurs realizowany jest od 1998 roku. W ten sposób daje możliwość wyrażenia siebie, ukazania swoich emocji, za pomocą aparatu fotograficznego. W projekcie biorą udział studenci z całej Polski, tworząc zdjęcia na co roku inne tematy.

Motywem tegorocznej edycji konkursu jest „Zachwyt”. Prace można nadsyłać w kategoriach: Portret, Reportaż, Krajobraz, a także, po raz pierwszy, oceniane będą zdjęcia wykonane smartfonem. Konkursowi towarzyszyć będzie cykl bezpłatnych prelekcji oraz warsztatów zorganizowanych w formie wydarzeń online. Zgłoszenia przyjmowane będą od 1 kwietnia do 3 maja przez formularz znajdujący się na stronie konkursu www.okfs.pl. Gala Finałowa tegorocznej edycji odbędzie się na początku czerwca w formie wirtualnej.

Więcej informacji o Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej dostępne jest na www.okfs.pl, Fanpage’u oraz Instagramie.

fot. Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej