„Figuratywni” to nie tylko festiwal teatralny, który daje okazję zbliżyć się do teatru i sztuki aktorskiej. To przede wszystkim niepowtarzalna okazja, by spojrzeć na teatr z nowej perspektywy!

Niezależne Zrzeszenie Studentów UG zaprasza studentów, doktorantów oraz uczniów szkół średnich i policealnych (do 29. roku życia) na drugą edycję festiwalu „Figuratywni”, która będzie miała miejsce w terminie 16-18.04.2021. Tegoroczna edycja najprawdopodobniej odbędzie się zdalnie, pod hasłem „Zmiana konwencji legend Kaszubskich”.

Pomysłodawczynią „Figuratywnych” jest Daria Zakrzewska, absolwentka studiów pierwszego stopnia na kierunku Wiedza o teatrze Uniwersytetu Gdańskiego, która otrzymała wyróżnienie w konkursie Project Master.

Podczas festiwalu uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach aktorskich, improwizatorskich czy charakteryzatorskich, a także wezmą udział w świetnych konkursach. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów, a uczestnikom życzymy dobrej zabawy!

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na jego stronie Facebookowej.