Na uczestników Dni Kariery przygotowywanych przez organizację AIESEC czeka wiele ciekawych wydarzeń. Wioska targowa,  networking czy konsultacje z pracodawcami to tylko część z nich.

Jak mówią organizatorzy wydarzenia, ze względu na sytuację epidemiologiczna wiosenna edycja eventu odbędzie się w formule online i jest zaplanowana na 9. kwietnia. Jej uczestnicy będą mieli możliwość znalezienia pracy, praktyk lub staży w Trójmieście.

Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w blisko godzinnej prezentacji wybranej przez nich firmy, podczas której będą mogli poznać swojego przyszłego pracodawcę oraz zgłębić swoją wiedzę. Zaplanowano także możliwość indywidualnych rozmów z przedstawicielami danej firmy na temat dostępnych ofert pracy. Konsultacje będą też dobrą możliwością do zapoznania się z ogłoszeniami firmy oraz porozmawiania z rekruterami na temat procesu aplikacyjnego.

Dni Kariery pomagają wypełnić uniwersytecki Cel Zrównoważonego Rozwoju numer 8 – Godna praca i wzrost ekonomiczny.  Jak można przeczytać w komunikacie Uniwersytetu Gdańskiego – jako najstarsze targi pracy w Polsce działają na rzecz trwałego wzrostu gospodarczego, pełnego i produktywnego zatrudnienia oraz zapewnienia godnej pracy dla wszystkich.

Organizatorem Dni Kariery jest AIESEC. AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym – zapewniają organizatorzy.

Jeszcze więcej informacji nt. Dni Kariery i prowadzonych zapisów można znaleźć tutaj.

fot.: Dni Kariery