Międzydziedzinowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne to idealne miejsce dla osoby o szerokich zainteresowaniach!

Ug.edu.pl

Taki model studiów działa między innymi na Warszawskim Uniwersytecie i jest on pochodną Amerykańskiego Liberal Arts. Piętnaście osób wyłonionych w procesie rekrutacji będzie miało aktywny i realny wpływ na formę i ogólny przebieg ich edukacji.
Będą realizować conajmniej jeden przedmiot wiodący, resztę przedmiotów dobierając wspólnie ze swoim opiekunem naukowym. Z jego wsparciem, napiszą również roczną pracę naukową.

Co z tytułem? Absolwenci otrzymają dyplom z przedmiotu wiodącego, oraz suplement MISH. Przedmioty wiodące prowadzone będą na wydziałach Historycznym, Filologicznym, Prawa i Administracji, Nauk Społecznych, Ekonomicznym, Zarządzania i Oceanografii i Geografii.

Zainteresowani? Odwiedźcie link!