Wystąpienia publiczne – każdy z nas postrzega je inaczej, ale wielu doświadcza tego samego. Strach przed niewłaściwym odbiorem, nieprzewidywalność publiczności czy po prostu trema – jak sprostać tym wyzwaniom?

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej zaprasza na szkolenie „Narzędzia personal brandingu: wystąpienia publiczne„, podczas którego dowiesz się, jak rozwijać umiejętności związane z wystąpieniami publicznymi, jak stać się lepszym mówcą, jak efektywnie zaplanować strukturę, treść i formę wystąpienia oraz za pomocą jakich środków angażować publiczność. Dzięki warsztatom zyskasz także większą pewność siebie w radzeniu sobie z tremą przed i w trakcie prezentacji.

Wykład poprowadzi Magdalena Iwanowska z Zakładu Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Instytutu Psychologii UG, gdzie prowadzi wykłady i warsztaty z obszaru psychologii mediów, public relations i marketingu.

Trzygodzinne szkolenie odbędzie się 16 kwietnia o 15:00 poprzez platformę MS Teams. Zapisów można dokonać za pośrednictwem formularza.

Źródło: https://wns.ug.edu.pl/media/aktualnosci/103074/centrum_aktywnosci_studenckiej_i_doktoranckiej_zaprasza_na_szkolenie_narzedzia_personal_brandingu_wystapienia_publiczne